KONST / Litografier / Färglitografi 12422184
nr 1242 2184
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 50/360. Motivet: 42x60 cm
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:06:26
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
18 mar
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund